Fedex

Sprawdź MBE - oferujemy najatrakcyjniejsze ceny wysyłek kurierskich zagranicznych w Polsce! Porównaj nas z konkurencją i przekonaj się sam!

Punkt Mail Boxes Etc. oferuje szeroką paletę usług FedEx. Wysyłki ekonomiczne i ekspresowe z gwarancją dostarczenia następnego dnia roboczego!

Informacje podane na stronie internetowej dotyczą naszej standardowej oferty. W celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego kraju, w którym działamy, prosimy o kontakt z punktem Mail Boxes Etc.

Przy wysyłaniu przesyłki za pośrednictwem firmy FedEx mają Państwo do wyboru 3 opcje wysyłki.

International Economy

Czas doręczenia na terenie Europy wynosi 2-5 dni, natomiast poza Europę 4-6 dni.
Jest to korzystne rozwiązanie finansowe dla mniej pilnych przesyłek. Usługa typu door-to-door obejmuje odprawę celną oraz niezawdone doręczenie przesyłki do 50 kg na najważniejsze rynki Europy.

International Priority

Przesyłka Europejska doręczana jest następnego dnia roboczego, natomiast poza Europę czas dostawy to 1-2 dni. Ekspresowa dostawa dokumentów i towarów podlegających ocleniu o wadze do 68 kg z określonym czasem doręczenia, obejmująca odprawę celną.

Europe First

Doręczenie przesyłki przed godziną 9:00, 9:30 lub 10:00 następnego dnia roboczego na terenie Europy (czas dostawy może się zmieniać w zależności od miejsca przeznaczenia).

Poniżej przedstawimy orientacyjny cennik wysyłek zagranicznych w niższych przedziałach wagowych. W jednym pliku znajdziecie Państwo cennik, a w drugim strefy (należy sprawadzić w jakiej strefie znajduje się wybrane państwo i w cenniku ustalić wagę z ceną) :

                                                      
cennik Fedex

fedex strefy


Więcej o Federal Express

Przedsiębiorstwo zostało założone jako Federal Express w 1971 roku.  Przedsiębiorstwo oficjalnie rozpoczęło swoją działalność 17 kwietnia 1973 r. Początkowo posiadało 14 samolotów odrzutowych Dassault Falcon 20 i realizowało połączenia między 25 miastami w USA. FedEx był pierwszym przedsiębiorstwem transportowym używającym odrzutowców. Firma posiada w całej Polsce około 5000 pracowników i współpracowników oraz flotę 2786 pojazdów.

Wyślij link
Pozostaw to pole puste
Twój adres e-mail:

E-mail znajomego:

Zadaj nam pytanie
Copyright © MBE, wykonanie: Projektowanie stron Hyh