O firmie

Utworzony w grudniu 2004 r punkt przy ulicy Marszłkowskiej 80 jest pierwszym w Warszawie oddziałem sieci Mail Boxes Etc. - światowego giganta usług dla biznesu, powstałej 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych i posiadającej obecnie ponad 5500 placówek na całym swiecie.

Byliśmy jednym z prekursorów usługi Wirtualnego Biura na stołecznym rynku. Przez okres naszego funkcjonowania udało nam się pozyskać liczną i lojalną bazę klientów, z wieloma współpracujemy od lat.
Stabilność firmy i doświadczenie, jakie zebraliśmy przez ten czas pozwala oferować klientom możliwość bardzo prostego i opartego na elastyczności współdziałania, niosącego wymierne korzyści naszym partnerom. Prestiżowy adres jest świetną wizytówką firmy w sensie wizerunkowym, a stawki przez nas proponowane czynią go dostępnym nawet dla świeżo powstałych podmiotów. Zasada naszego działania opiera się na wzajemnej komunikacji - powiedz czego oczekujesz, zrobimy co w naszej mocy, żeby tym oczekiwaniom sprostać. Hołdujemy zasadzie, że stała opłata czynszowa powinna zostać jedyną, jaką ponosicie Państwo w cyklu miesięcznym, lub rocznym, dlatego też zdecydowana większość dodatkowych usług, znajdujących się w naszej ofercie, będzie dla Państwa dostępna bezpłatnie.


Mieścimy się w ścisłym centrum Warszawy u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Wspólnej, gdzie niezmiennie funkcjonujemy od początku naszej dzialalności. Specjalizujemy się w usługach wirtualnego biura, zapewnimy także szeroki serwis międzynarodowych i krajowych przesyłek kurierskich.

Wyślij link
Pozostaw to pole puste
Twój adres e-mail:

E-mail znajomego:

Zadaj nam pytanie
Copyright © MBE, wykonanie: Projektowanie stron Hyh