Przesyłki kurierskie

Nasz punkt Mail Boxes na Marszałkowskiej 80 współpracuje z najbardziej renomowanymi firmami na rynku. Jesteśmy przedstawicielem UPS w śródmieściu Warszawy, współpracujemy również z firmą Fedex.

 Za naszym pośrednictwem możesz nadać przesyłki UPS zarówno krajowe jak i międzynarodowe nawet do godz. 17:00. Ponadto doradzimy Ci formę nadania Twoich dokumentów, próbek, towarów i wybierzemy dogodny dla nich sposób transportu.

 Po prostu powiedz nam, gdzie chcesz wysłać swoją przesyłkę i kiedy ma być dostarczona, a nasz personel za pomocą profesjonalnego  oprogramowania  zaproponuje  najkorzystniejszą z Twojego punktu widzenia ofertę. Nie musisz przejmować się opakowaniem przesyłki, my zrobimy to za Ciebie. Profesjonalnie zapakujemy ją i zabezpieczymy przed uszkodzeniem podczas transportu. 

 Decydując się na wysłanie przesyłki w naszym punkcie od razu zyskujesz minimum 5% rabatu od cen katalogowych, a przy dalszej współpracy możesz liczyć na wiele innych korzyści: dodatkowe rabaty, odroczone terminy płatności, faktura raz na miesiąc, pakowanie przesyłki GRATIS, itp.

Copyright © MBE, wykonanie: Projektowanie stron Hyh