tel. 22 378 45 38 kontakt@marszalkowska80.pl

KURIERSKI

CONSIERGE

Sceduj na nas

odpowiedzialność

za Twoje przesyłki.

Mamy szeroką wiedzę o branży i możliwych polach ryzyka, dysponujemy narzędziami, do których jako jeden z tysięcy klientów kurierskiej korporacji nie będziesz mieć dostępu.

Zatroszczymy się o terminowość i niezawodność dostaw, a z Ciebie zdejmiemy obowiązek posiadania wiedzy o specyfice doręczeń właściwej dla poszczególnych lokalizacji i towarów. Otrzymasz nasze wsparcie w przygotowaniu dokumentacji celnej, jak też w kontaktach z urzędami celnymi na całym świecie. Będziemy odpowiadać za wszelkie procesy związane z realizacją zleceń, szczególnie wobec wystąpienia trudności – nie mityczna „infolinia” – konkretna i kompetentna osoba. 

Skorzystaj z przesyłki próbnej

Funkcjonujemy na rynku od 2004 r.  Wieloletnia współpraca z naszymi głównymi partnerami – UPS i FedEx – pozwoliła nam wypracować zestaw praktyk, który pozwala na płynny obrót przesyłek kurierskich, którymi zarządzamy.

Dzięki statusowi Klienta Preferowanego (UPS) i dedykowanemu opiekunowi (FedEx) mamy ponad standardowe możliwości interewencji w wymagających  tego przypadkach.

Oddając się w nasze ręce zyskujesz nie tylko kompleksową opiekę kurierską, ale również przystępny cennik, uwzględniający rabaty bez konieczności deklarowania liczby przesyłek w miesiącu.

Jak to działa?

k

Podpisujemy umowę o współpracy

Zbiorczą fakturę za przesyłki otrzymasz z końcem każdego miesiąca.

Współpracujemy doraźnie

Wyceniając, organizując i fakturując każdą przesyłkę osobno, według potrzeb klienta.

Otrzymujesz do dyspozycji narzędzie wysyłkowe MBE Online

Uzyskasz możliwość samodzielnego przygotowywania przesyłek i zamawiania kuriera, zawsze mając w odwodzie nasz wsparcie.

 

Zlecasz wysyłkę drogą e-mailową

Zajmiemy się całym procesem, otrzymasz do wydrukowania listy przewozowe i informację o planowanym odbiorze.