tel. 22 378 45 38 kontakt@marszalkowska80.pl
Zdjęcie przedstawia widok na miasto Warszawę - jej centrum. Jest to dzielnica Śródmieście.

Marzałkowska80.pl – wirtualne biura dla naszych Klientów prowadzimy od 2004 roku!

Nasz punkt został założony w 2004 r. Od tamtej pory funkcjonujemy nieprzerwanie pod tym samym adresem, gwarantując klientom stabilność i wysokiej jakości obsługę, wzbogaconą o lata doświadczeń w branży wirtualnych biur.

Sprawdzona w praktyce formuła działania pozwala nam zaspokajać klasyczne i nieszablonowe potrzeby firm, stowarzyszeń, fundacji. Najwierniejsi klienci są z nami od 2007 r., jesteśmy dumni z tak długiego stażu i zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Naszą przewagą i wyróżnikiem na rynku jest bezsprzecznie najatrakcyjniejszy adres.

Serwis wirtualnego biura jest w stanie zapewnić szereg udogodnień dla działania firmy, natomiast wartością dodaną staje się lokalizacja, pod jaką siedziba będzie widnieć – nie tylko w publicznych rejestrach.

To, jakie wrażenie na kontrahencie zrobi wizytówka wręczona na targach, jak potencjalny klient zareaguje na ofertę mailową ze stopką z danymi Państwa firmy, jakie skojarzenia wzbudzi podpisanie umowy podstemplowanej pieczątką firmy z Marszałkowskiej 80, będzie stanowić jeden z sumy czynników decydujących o powodzeniu Państwa biznesu. Warto wzbogacić się o ten atut.

Biuro jest wirtualne tylko z nazwy.

Na miejscu pracuje profesjonalna obsługa, która zatroszczy się o przesyłki i osoby odwiedzające Państwa firmę. Przez lata działalności udało nam się stworzyć dobre relacje ze wszystkimi instytucjami i firmami, które są istotne z punktu widzenia prowadzonego przez nas biznesu – traktujemy to jako podstawę działania i bezpieczeństwa naszych klientów.