tel. 22 378 45 38 kontakt@marszalkowska80.pl
Zdjęcie przedstawia widok na miasto Warszawę - jej centrum. Jest to dzielnica Śródmieście.

Adres dla firmy w Warszawie

Wirtualne biuro w śródmieściu Warszawy, czyli w samym jej centrum na ulicy Marszałkowskiej 78/80, to wyjątkowy adres dla Twojej firmy.

To, jakie wrażenie na kontrahencie zrobi wizytówka wręczona na targach, jak potencjalny klient zareaguje na ofertę mailową ze stopką z danymi Państwa firmy, jakie skojarzenia wzbudzi podpisanie umowy podstemplowanej pieczątką firmy z Marszałkowskiej 78/80, będzie stanowić jeden z sumy czynników decydujących o powodzeniu Państwa biznesu. Warto wzbogacić się o ten atut.

 

 

Wirtualne Biuro – Warszawa Śródmieście

Centrum Warszawy jest pełne możliwości, zwłaszcza tych natury biznesowej. Śródmieście kojarzy się z rozrywką, kulturą, niezwykłymi galeriami handlowymi oraz jest siedzibą wielu liczących się na rynku firm. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się nad zarejestrowaniem tam swojej działalności.

Czy adres na wizytówce ma znaczenie?

Trudno znaleźć osobę, która nie zna powiedzenia „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Przysłowie jest zgodne z prawdą.

Współcześnie oceniamy znajomych, kandydatów na pracowników czy kontrahentów przez pryzmat kilku czynników.

Adres siedziby firmy jest z pewnością jednym z nich. Prestiżowa lokalizacja kojarzy się z sukcesem i jest łatwiej rozpoznawalna. Warszawa Śródmieście to centrum stolicy.

Wirtualne biuro Marszałkowska 78/80 znajduje się w pobliżu muzeów, Pałacu Kultury i Nauki czy Złotych Tarasów. Po wyjściu z budynku tylko kilka kroków dzieli gościa od studia telewizyjnego popularnego polskiego kanału. Śródmieście to miejsce, gdzie tętni życie, a biznesy rozkwitają. Warto pochwalić się takim adresem firmy.

Spotkanie z klientem w centrum Warszawy

Współcześnie coraz więcej osób pracuje zdalnie. Wynajmowanie lokalu dla jednoosobowej działalności lub spółki, która świadczy usługi niematerialne to coraz częściej zbytek, który tylko obciąża firmowy budżet. Natomiast praca w domu to jedno, a spotkanie z klientem to drugie. To mało profesjonalne, aby zapraszać do swojego prywatnego lokum kontrahenta. Do tego może to być niekomfortowa sytuacja dla obu stron. Znacznie lepiej przenieść spotkanie do profesjonalnej sali konferencyjnej w centrum Warszawy. Atuty wyboru wirtualnego biura w Śródmieściu, to:

  • prestiżowa lokalizacja,
  • świetny dojazd,
  • doskonała obsługa.

W ten sposób można ochronić swoją prywatność i profesjonalny wizerunek. Domowy salon czy jadalnia niech zostaną miejscem dla najbliższych.

Ponadto firma Marszałkowska 78/80 zajmie się także przepływem korespondencji i umożliwi osobie prowadzącej działalność skorzystanie z urządzeń biurowych czy sieci internetowej Wi-Fi.