tel. 22 378 45 38 kontakt@marszalkowska80.pl
Zdjęcie przedstawia widok na miasto Warszawę - jej centrum. Jest to dzielnica Śródmieście.

Odbiór przesyłek w wirtualnym biurze

 

Wraz z podpisaniem umowy decydują Państwo o tym, jakie przesyłki w ich imieniu możemy odbierać. Dotyczy to przede wszystkim korespondencji poleconej. W przypadku złożenia za naszym pośrednictwem pełnomocnictwa pocztowego, będziemy odbierać wszystkie listy polecone – łącznie z tymi wysłanymi „za zwrotnym potwierdzeniem odbioru”. W innym wypadku, jeżeli preferują Państwo pełną kontrolę nad terminem odbioru, listonosz zostawi awizo. Zwykłe listy i przesyłki kurierskie są z zasady przyjmowane do Państwa skrytki, o ile nie wyrażą Państwo żadnych zastrzeżeń w tej mierze.

 

Przyjmujemy także przesyłki i pisma dostarczane osobiście. Jeżeli są to pisma urzędowe, lub inne wymagające potwierdzenia odbioru, informujemy, że poprawną formalnie drogą jest list polecony, a jedyne pokwitowanie, jakie możemy wydać ma brzmienie: „przyjęto do skrytki firmy, data, podpis”. Jest to zgodny ze stanem faktycznym zapis nie definiujący, kiedy firma pismo odbiera, dlatego kwestia upływającego terminu na odpowiedź staje się decyzją osoby pozostawiającej takie pismo rozmyta. Jeżeli klient chce, aby taką przesyłkę odebrać, wystarczy nas o tym poinformować i przesłać (np. mailowo) pełnomocnictwo.

 

Możemy przyjąć przesyłki pobraniowe lub wymagające uiszczenia opłat celnych po wcześniejszej informacji i zabezpieczeniu środków na pokrycie opłat. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione, spróbujemy się z Państwem skontaktować telefonicznie, by ustalić co w danej sytuacji zrobić?
Akceptujemy paczki – także większe gabarytowo, co wykracza poza standardy rynkowe.

Wirtualne Biuro Marszałkowska 80 to wirtualne biuro w samym Śródmieściu Warszawy z obsługą odbioru paczek i przesyłek kurierskich oraz pocztowych listów poleconych.